YAPAY ZEKÂ
ÇÖZÜMLERİ
İş Süreçlerini Akıllı Otomasyon Çözümlerine Dönüştüren 
Yapay Zekâ Sistemleri
aintelligence

Genel olarak yapay zekâ (Artificial Intelligence – AI), bir bilgisayarda insan zekâsının simüle edildiği ve bilgisayarların insan eylemlerini taklit edecek şekilde programlandıkları süreçler olarak tanımlanıyor.

Son yıllarda hızla gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayarların veri işleme kapasitesi gelişti ve makine öğrenmesi (Machine Learning – ML), algoritmaları çok daha hızlı koşturma yeteneğine sahip oldu. Bu durum, insan gücü ile zaman alan ve yüksek efor gerektiren işlemlerin yapay zekâ temelli yazılımlar ile çok daha hızlı ve güvenli yürütülmesini sağladı. Artık günümüzde, iş süreçlerini yapay zekâ sistemleri ile akıllı otomasyon çözümlerine dönüştürmek kuruluşlara önemli zaman, maliyet ve rekabet avantajı sağlıyor.

Datateam olarak bizler, yapay zekâ alanında tecrübeli ve güncel gelişmeleri yakından takip eden uzman ekibimizle, Makine Öğrenmesi, Doğal Dil İşleme (Natural Language Processing – NLP), Derin Öğrenme (Deep Learning), Bilişsel Hesaplama (Cognitive Computing) gibi teknolojilerden faydalanarak, kuruluşunuzun yapay zekâ çözümlerini en ideal ve etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzun bir süreci kapsayan tüm bu aşamalarda sizlerle birlikte sahada çalışarak süreçlerinizi analiz ediyor, doğru ve etkin yaklaşım ve modellemeleri belirliyoruz. İşlemleri en yüksek performansla işleyebilecek şekilde geliştiriyor, sizleri geleceğin teknolojisiyle buluşturuyoruz.