Yeni Nesil İş Zekâsı & Karar Destek Sistemi
“If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.” Albert Einstein, Physicist
Çok veri değil doğru yorumlanmış veri sizi ileri taşır. Doğru iş zekâsı yöntemi ile en etkili kararları alın, zaman, kaynak ve paradan tasarruf edin. Rekâbet ortamında her zaman bir adım önde olun. Verilerinizi değerlendirin, riskleri analiz edin ve potansiyeli görün. Artık veri odaklı firmaların kazandığı rekabet ortamında siz de en modern karar destek sisteminin imkânlarından faydalanın.
Yeni nesil iş zekâsı ile verilerinizin hikâyesini dinleyin.
Zengin görselleştirme yeteneklerine sahip iş zekâsı uygulaması ThothBI ile verilerinizin dilini çözün. En güncel teknolojiler kullanılarak geliştirilen, harita tabanlı ve gerçek zamanlı veri analitiği dâhil olmak üzere birçok zengin görselleştirme arayüzü sağlayan ThothBI ile tüm kurumsal raporlama ve analiz ihtiyaçlarınızı karşılayın.
İnteraktif infografikler oluşturun.
Düzenli olarak üst yönetime, basına veya halka sunduğunuz raporları, bilgi notlarını ve basın bültenlerini, zenginleştirilmiş görselleştirme seçenekleri sunan infografikler ile hazırlayın. Her zaman en güncel verileri sunan şablonlu analizler oluşturun. Zamanlanmış görevler özelliği ile bu raporları otomatik e-posta yoluyla paylaşın
Verilerinizi yorumlayın, kuruluşunuzun hedefine odaklanın.
Büyük veri çağında verisini doğru anlayabilenin kazandığı rekabet ortamında farkınızı ortaya koyun. Birçok farklı sektörün kullanımına uygun geliştirilen ThothBI ile büyük veri dünyasında ihtiyacınıza odaklanın. Elinizdeki ham verileri anlamlandırın, riskleri ve potansiyeli görün, yol haritanızı çizin.
Etkileşimli ve zengin içeriklerle verinizi keşfedin.
Verinin türüne, çeşitliliğine ve detayına göre, tablo, pivot, poligon ve sıcaklık haritası, çubuk, çizgi, pasta, kelime bulutu, zengin metin, gösterge paneli, trafik lambaları ve verinize uygun daha birçok gösterim seçeneğinden etkileşim desteği ile faydalanın. Sayfa üzerindeki herhangi bir nesne ile yapacağınız etkileşim, filtre olarak tüm diğer raporlara da otomatik olarak yansısın ve tüm kumanda paneli aynı filtreye göre güncellensin.
Tüm veri tabanlarına doğrudan bağlanın.
Yaygın olarak kullanılan tüm veri tabanlarına doğrudan bağlanın. Optimize edilmiş sorgular oluşturan ThothBI veri katmanı ile tüm veri tabanlarında en hızlı sonuçları alın. Veri modelleme araçları ile ihtiyaçlarınıza uygun raporlar için gerekli model tasarım işlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirin.
Akıllı Arama (Smart Search) ile hızlı filtreme.
Özgün Akıllı Arama özelliği ile aradığınız bilgiye çok hızlı erişin. Her sayfada yer alan arama kutucuğuna yazılan kriteri, onlarca seçenek içerisinde arayarak sonuçları sizin için listeleyen ve tek dokunuşla bütün kumanda panelini girdiğiniz bilgiye göre filtreleyerek güncelleyen ThothBI ile bilgiye kolay ve hızlı ulaşın.
Yatay ölçeklenme (Dockerize) desteği ile çok kullanıcılı kurumlarda da etkin çözüm.
Pazardaki Dockerize özelliğine sahip tek ürün olan ThothBI ile Container yapılarının içerisinde çalışın. İhtiyaca göre çok hızlı ve kesinti olmaksızın sistemi ölçeklendirin. Çok kullanıcılı kurumlarda da etkin hizmet verebilmek için geliştirilen bu özelliği sayesinde, tüm sektörlerde, tüm ölçeklerde, yüksek performansla çalışır.

İlgili Yazılar