İŞ ZEKÂSI
SİSTEMLERİ
İşletmenizi Bir Adım Öne Taşıyacak Kurumsal İhtiyaçlarınıza Uygun İş Zekâsı Sistemleri
bintelligence

Günümüz rekabet ortamında en verimli kararı en hızlı şekilde alabilen firmalar kazanıyor. Bundan dolayı Datateam olarak, kamu ve özel kuruluşların stratejilerine uygun iş zekâsı sistemleri geliştiriyoruz. Böylece kurumların veri odaklı dönüşüm süreçlerinde yanlarında oluyoruz.

Sadece veriye sahip olmak günümüz piyasa koşullarında yeterli değil. Verilerin doğru yorumlanması da rekabetçi iç görüler elde etmek için oldukça önemli. Bu doğrultuda gelecek için doğru kararlar almanızı sağlayan iş zekâsı sistemleri geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz self servis iş zekâsı sistemleri ile analiz ihtiyaçlarınızı iş süreçlerinize entegre ederek veri odaklı karar alma süreçlerinizi destekliyoruz.

Kamu ve özel kurumlardaki veri hacmi ve karmaşık hale gelen veri yapıları nedeniyle doğru bilgiye ulaşmak, doğru ve hızlı kararlar vermek zorlaştı. Datateam olarak bizler, kurumunuza özgü kurguladığımız iş zekâsı sistemleri ile işletmenizin raporlama ve analiz alanında verimlilik kazanmasına destek oluyoruz. Doğru iş zekâsı sistemi ile karar alma süreçlerinizi yönetme, problemleri kısa sürede belirleme, çözüm oluşturabilme ve etkin optimizasyon için destek sağlıyoruz.

Günümüzde bu sistemler teknoloji, finans, telekomünikasyon, üretim ve sağlık gibi neredeyse her sektörde kullanılıyor. Ayrıca bu sistemler kurumlar için stratejik öneme sahip. Bu tür yapıların oluşturulabilmesi, birçok doğru bileşenin doğru bir ekip ile bir araya gelmesiyle mümkün. Uzun yıllara dayanan veri yönetimi ve veri analitiği içerikli proje tecrübemizi büyük özveri ve incelikle değerlendirerek, müşterilerimize Nerdeyse Mükemmel Sistemler (Almost Perfect Systems) sunuyoruz.